Besøk gjerne våre nye nettsider på kfuk-kfum.no

Lederkurset MILK i Haugaland

LEDERKURSET MILK I HAUGALAND

MILK står for MiniLederkurs og er  for ungdom i 15-16-årsalderen som ønsker å bli ledere. Kurset skal skape ledere og få fjorårets konfirmanter med videre i menighetens arbeid. MILK-kursene drives i hovedsak av de lokale menighetene/enhetene. Kontakt kretskontoret eller din lokale menighet for å høre om kurstilbud der du bor! I januar hvert år arrangerer kretsen MILK-fest for alle som går på MILK-kurs.

Haugaland krets er behjelpelig med oppstart og underveis i kurset for menigheter som har behov for hjelp/veiledning. I 2018 kom det en ny digital utgave av MILK-kurset, som er tilgjengelig som abonnementspakke for menighetene/enhetene.

Ta gjerne kontakt dersom du har spørsmål om MILK. haugaland@kfuk-kfum.no

Kurset mottar støtte fra Kristelig Studieråd.